Kontaktné informácie

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

Kontakt

Ubytovacie zariadenie Villa RAJ

Hlavná 205/23, 053 15, Hrabušice
Slovensko

Telefón

+421 905 632 088

Email

info@villaraj.sk

Poloha – okraj obce, pri výpadovej ceste na Podleskok, ktorý je vzdialený 3 km. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami je vzdialený 500 m. Autobusová zastávka je vzdialená 500 m a to zo smeru Spišská Nová Ves ako aj Poprad.

Prístup do obce HRABUŠICE

Vlakom zo Žiliny a Košíc (zastávka HRABUŠICE - VYDRNÍK - 5 km). Autobusom zo Spišskej Novej Vsi (16 km), cez Spišský Štvrtok (6 km), z Popradu (16 km). Najbližšia autobusová zástavka s názvom HRABUŠICE – MÝTO je od ubytovacieho zariadenia vzdialená (400 m).

Poloha v obci HRABUŠICE

Villa RAJ sa nachádza na okraji obce Hrabušice, pri výpadovej ceste na Podleskok, ktorý je vzdialený 3 km. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami je vzdialený 500 m. Autobusová zastávka je vzdialená 500 m a to zo smeru Spišská Nová Ves ako aj Poprad.